Elentreprenad • Elservice 
Säkerhet • Tele/Data/Tv • Lås
Sol/Ladd/Lagring

010 - 585 02 00

info@teknikservice.se

KONTAKTA OSS

KATRINEHOLM

Teknikservice i Katrineholm
010 - 585 02 00
info@teknikservice.se

Teknikservice AB (huvudkontor)
Ljungvägen 7
641 39 Katrineholm

Teknikservice Låsbutiken (butik)
Fredsgatan 26
641 30 Katrineholm

NYKÖPING

Teknikservice i Nyköping
010 - 585 02 00
info@teknikservice.se

Teknikservice AB (filialkontor)
Företagsvägen 2 C
611 45 Nyköping

VINGÅKER

Teknikservice i Vingåker
010 - 585 02 00
info@teknikservice.se

Teknikservice AB (filialkontor)
Bondegatan 44
643 30 Vingåker

UPPHANDLING OCH ADMINISTRATION

Robert Thuresson, vd
010 - 585 02 33
robert@teknikservice.se

Timo Andersson, vice vd och filialchef Nyköping
010 - 585 02 53
timo@teknikservice.se

Ewonne Ek, ekonomiansvarig
010 - 585 02 18
ewonne@teknikservice.se

Kenneth Ferdinandsson, serviceledare Katrineholm
010 - 585 02 24
kenneth@teknikservice.se

Magnus Fors, ansvarig lås
010 - 585 02 27
magnus.fors@teknikservice.se

Anton Hedlund, ansvarig sol/ladd/lagring
010 - 585 02 25
anton.hedlund@teknikservice.se

Peter Hertz, projektledare tele/säkerhet
och behörig ingenjör brandlarm
010 - 585 02 31
peter@teknikservice.se

Daniel Larsson, konstruktör
010 - 585 02 15
daniel.larsson@teknikservice.se

Erik Lilja, kalkylansvarig
010 - 585 02 16
erik.l@teknikservice.se

Erik Moqvist, ansvarig Vingåker
010 - 585 02 17
erik@teknikservice.se

Sara Ockhammar, ekonomiassistent
010 - 585 02 62
sara@teknikservice.se

Marcus Pettersson, serviceledare Nyköping
010 - 585 02 48
marcus.pettersson@teknikservice.se

Sara Thuresson, KMA/HR-support
010 - 585 02 36
sara.thuresson@teknikservice.se

Karl Wahlström, projektledare Katrineholm
010 - 585 02 23
karl@teknikservice.se

FAKTURERING

ekonomi@teknikservice.se

EKONOMI