Katrineholm


Robert Thuresson
0150 - 66 22 27
robert@teknikservice.se
VD
VD
Robert Thuresson
0150 - 66 22 27
robert@teknikservice.se
Ewonne Ek
0150 - 66 26 04
ewonne@teknikservice.se
Ekonomiansvarig
Ekonomiansvarig
Ewonne Ek
0150 - 66 26 04
ewonne@teknikservice.se
Sara Ockhammar
0730-644 002
sara@teknikservice.se
Ekonomiassistent
Ekonomiassistent
Sara Ockhammar
0730-644 002
sara@teknikservice.se

teammembers Awesome Content

Sara Thuresson
070-320 80 74
sara.thuresson@teknikservice.se
Kvalitè Miljö Arbetsmiljö
Kvalitè Miljö Arbetsmiljö
Sara Thuresson
070-320 80 74
sara.thuresson@teknikservice.se
Ronny Ferdinandsson
0150 - 66 22 19
ronny@teknikservice.se
Konstruktion
Konstruktion
Ronny Ferdinandsson
0150 - 66 22 19
ronny@teknikservice.se

teammembers Awesome Content

Erik Lilja
070 - 602 55 43
erik.l@teknikservice.se
Kalkyl
Kalkyl
Erik Lilja
070 - 602 55 43
erik.l@teknikservice.se

teammembers Awesome Content

Christoffer Öqvist
070-269 15 67
christoffer@teknikservice.se
Strategisk inköpare
Strategisk inköpare
Christoffer Öqvist
070-269 15 67
christoffer@teknikservice.se
Kalle Wahlström
072 - 730 32 40
karl@teknikservice.se
Elektriker
Elektriker
Kalle Wahlström
072 - 730 32 40
karl@teknikservice.se
Peter Nilsson
0730-650 037
peter.n@teknikservice.se
Elektriker
Elektriker
Peter Nilsson
0730-650 037
peter.n@teknikservice.se
Anton Hedlund
0730-643009
anton.hedlund@teknikservice.se
Elektriker
Elektriker
Anton Hedlund
0730-643009
anton.hedlund@teknikservice.se
Kenneth Ferdinandsson
0150 - 66 22 21
kenneth@teknikservice.se
Projektledare
Projektledare
Kenneth Ferdinandsson
0150 - 66 22 21
kenneth@teknikservice.se
Peter Hertz
0150 - 510 35
peter@teknikservice.se
Arbetsledare
Tele/Säkerhet
Behörig ingenjör Brandlarm
Arbetsledare
Tele/Säkerhet
Behörig ingenjör Brandlarm
Peter Hertz
0150 - 510 35
peter@teknikservice.se
Gaby Mozian
0150 - 66 22 29
gaby@teknikservice.se
Säkerhetstekniker
Behörig ingenjör Inbrottslarm
Butiksansvarig
Säkerhetstekniker
Behörig ingenjör Inbrottslarm
Butiksansvarig
Gaby Mozian
0150 - 66 22 29
gaby@teknikservice.se
Alexander Karlsson
072 - 743 96 60
alexander@teknikservice.se
Säkerhetstekniker
Behörig ingenjör CCTV
Säkerhetstekniker
Behörig ingenjör CCTV
Alexander Karlsson
072 - 743 96 60
alexander@teknikservice.se
Mattias Haglund
0150 - 510 34
mattias@teknikservice.se
Tekniker
Tekniker
Mattias Haglund
0150 - 510 34
mattias@teknikservice.se
Anton Ferdinandsson
0730-645 003
anton@teknikservice.se
Säkerhetstekniker
Säkerhetstekniker
Anton Ferdinandsson
0730-645 003
anton@teknikservice.se
Magnus Ek
073 – 076 01 31
magnus@teknikservice.se
Säkerhetstekniker
Säkerhetstekniker
Magnus Ek
073 – 076 01 31
magnus@teknikservice.se
Fredrik Ljunggren
0730-650 021
fredrik.ljunggren@teknikservice.se
Säkerhetstekniker
Säkerhetstekniker
Fredrik Ljunggren
0730-650 021
fredrik.ljunggren@teknikservice.se
Marcus Månsson
0150 - 66 22 09
marcus.mansson@
teknikservice.se
Tekniker
Tekniker
Marcus Månsson
0150 - 66 22 09
marcus.mansson@
teknikservice.se
Magnus Fors
070 – 557 34 60
magnus.fors
@teknikservice.se
Låssmed
Låssmed
Magnus Fors
070 – 557 34 60
magnus.fors
@teknikservice.se
Jonas Sederström
070-414 21 25
jonas@teknikservice.se
Låstekniker
Låstekniker
Jonas Sederström
070-414 21 25
jonas@teknikservice.se
Mats Eriksson
0150 - 66 22 18
mats@teknikservice.se
Serviceledare
Serviceledare
Mats Eriksson
0150 - 66 22 18
mats@teknikservice.se
Simon Marc-Wogau
073 - 076 01 32
simon.mw@teknikservice.se
Katrineholm
Antenn/Parabol
Antenn/Parabol
Simon Marc-Wogau
073 - 076 01 32
simon.mw@teknikservice.se
Katrineholm
Tobias Moberg
070 - 237 00 92
tobias.moberg@
teknikservice.se
Servicemontör
Servicemontör
Tobias Moberg
070 - 237 00 92
tobias.moberg@
teknikservice.se
Pär Midtsaeter
072 - 551 69 02
par.m@teknikservice.se
Servicemontör
Servicemontör
Pär Midtsaeter
072 - 551 69 02
par.m@teknikservice.se
Sebastian Mansbart
070 - 218 08 25
sebastian@teknikservice.se
Servicemontör
Servicemontör
Sebastian Mansbart
070 - 218 08 25
sebastian@teknikservice.se
Hans Bergling
0150 - 66 22 14
hans@teknikservice.se
Serviceledare
Serviceledare
Hans Bergling
0150 - 66 22 14
hans@teknikservice.se
Albin Liljeblad
070 - 557 43 40
albin@teknikservice.se
Servicemontör
Ansvarig i Björkvik
Servicemontör
Ansvarig i Björkvik
Albin Liljeblad
070 - 557 43 40
albin@teknikservice.se
Lasse Danielsson
0150 - 66 22 28
lasse@teknikservice.se
Lageransvarig
Lageransvarig
Lasse Danielsson
0150 - 66 22 28
lasse@teknikservice.se
Tobias Pettersson
0150 - 66 22 12
tobias.p@teknikservice.se
Servicemontör
Servicemontör
Tobias Pettersson
0150 - 66 22 12
tobias.p@teknikservice.se