Entreprenad


Kenneth Ferdinandsson
0150 - 66 22 21
kenneth@teknikservice.se
Projektledare
Projektledare
Kenneth Ferdinandsson
0150 - 66 22 21
kenneth@teknikservice.se
Jan Gustavsson
0150 - 510 27
jan@teknikservice.se

Nyköping
Projektledare
Projektledare
Jan Gustavsson
0150 - 510 27
jan@teknikservice.se

Nyköping
Peter Nilsson
0730-650 037
peter.n@teknikservice.se
Elektriker
Elektriker
Peter Nilsson
0730-650 037
peter.n@teknikservice.se
Tobias Fredricson
0730-760 130
tobias.fredricson@teknikservice.se
Elektriker
Elektriker
Tobias Fredricson
0730-760 130
tobias.fredricson@teknikservice.se
Johannes Johansson
070 - 242 68 81
johannes@teknikservice.se

Nyköping
Elektriker
Elektriker
Johannes Johansson
070 - 242 68 81
johannes@teknikservice.se

Nyköping
Kalle Wahlström
072 - 730 32 40
karl@teknikservice.se

Katrineholm
Elektriker
Elektriker
Kalle Wahlström
072 - 730 32 40
karl@teknikservice.se

Katrineholm
Mattias Haglund
0150 - 510 34
mattias@teknikservice.se

Katrineholm
Elektriker
Elektriker
Mattias Haglund
0150 - 510 34
mattias@teknikservice.se

Katrineholm
Andreas Anheim
070-557 43 60
andreas@teknikservice.se

Nyköping
Elektriker
Elektriker
Andreas Anheim
070-557 43 60
andreas@teknikservice.se

Nyköping
Mathias Lundqvist
070 - 242 33 15
mathias@teknikservice.se

Nyköping
Elektriker
Elektriker
Mathias Lundqvist
070 - 242 33 15
mathias@teknikservice.se

Nyköping
Erik Blixt
erik.blixt@teknikservice.se
0730-644008
Elektriker
Elektriker
Erik Blixt
erik.blixt@teknikservice.se
0730-644008

Teknikservice har en stor kunskap och erfarenhet när det gäller entreprenad & elentreprenad, vi har utfört många stora och små projekt genom åren. Vi på teknikservice jobbar bland annat med fast pris mot färdig handling, totalentreprenader och att leverera lösningar åt kunder. Teknikservice ser till att din anläggning uppfyller de elkrav som ställs samt att vi alltid arbetar enligt gällande lagar och föreskrifter.



Byggfolio fungerar som en online portfolio där man samlar olika projekt i deras databas där man lätt kan få en inblick i utförda och pågående projekt. Vi har varit med i Byggfolio sedan 2009.






Nya & Pågående Jobb



Nya/Pågående jobb hos Teknikservice

Kullbergska K4/K5 pl2 Omklädningsrum

Nya/Pågående jobb hos Teknikservice

DHL Örebro inst. KNX styrd belysning

Nya/Pågående jobb hos Teknikservice

Kullbergska K1 pl5 Logopeden

Nya/Pågående jobb hos Teknikservice

Kallelsesignal på Kullbergska och Malmköpings VC

Nya/Pågående jobb hos Teknikservice

Urologen Nyköping