Elservice i Katrineholm


Mats Eriksson
0150 - 66 22 18
mats@teknikservice.se

Katrineholm
Serviceledare
Serviceledare
Mats Eriksson
0150 - 66 22 18
mats@teknikservice.se

Katrineholm
Hans Bergling
0150 - 66 22 14
hans@teknikservice.se

Katrineholm
Serviceledare
Serviceledare
Hans Bergling
0150 - 66 22 14
hans@teknikservice.se

Katrineholm
Albin Liljeblad
070 - 557 43 40
albin@teknikservice.se

Katrineholm
Servicemontör
Servicemontör
Albin Liljeblad
070 - 557 43 40
albin@teknikservice.se

Katrineholm
Erik Moqvist
070 - 753 37 88
erik@teknikservice.se

Katrineholm
Servicemontör
KNX Tekniker
Servicemontör
KNX Tekniker
Erik Moqvist
070 - 753 37 88
erik@teknikservice.se

Katrineholm
Sebastian Mansbart
070 - 218 08 25
sebastian@teknikservice.se

Katrineholm
Servicemontör
Servicemontör
Sebastian Mansbart
070 - 218 08 25
sebastian@teknikservice.se

Katrineholm
Pär Midtsaeter
072 - 551 69 02
par.m@teknikservice.se

Katrineholm
Servicemontör
Servicemontör
Pär Midtsaeter
072 - 551 69 02
par.m@teknikservice.se

Katrineholm
Tobias Pettersson
0150 - 66 22 12
tobias@teknikservice.se

Katrineholm
Servicemontör
Servicemontör
Tobias Pettersson
0150 - 66 22 12
tobias@teknikservice.se

Katrineholm

teammembers Awesome Content


Hos Teknikservice så har vi många års erfarenhet inom elservice, vi jobbar med både små och stora projekt men även akutfel som måste lösas snabbt, på elservice så ser vi till att snabbt avhjälpa fel i din anläggning samt att vi alltid arbetar enligt gällande lagar och föreskrifter.
Teknikservice har flera stora kunder där elservice är utav största vikt, bland annat hyresbolag, industrier, stora & små företag och privatpersoner.